www.chemix.eu    Farba Tikkurila Pure White 10L

PRODUKT
PROMOCYJNY

Farby

Farba Tikkurila Pure White 10L

Wodorozcieńczalna farba lateksowa. Przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej (szpitale- z wyłączeniem ścian wokół umywalek, zlewozmywaków i pomieszczeń wymagających dezynfekcji lub utrzymania aseptyki ścian, szkoły, przedszkola), oraz w zakładach branży spożywczej z wykluczeniem bezpośredniego kontaktu z żywnością. Nadaje malowanej powierzchni eleganckie, matowe, wykończenie. Farba jest odporna na delikatne przemywanie i charakteryzuje się dużą siłą krycia.

Cena: 119.00 PLN

 

PURE WHITE - Wodorozcieńczalna farba lateksowa

 

   
RODZAJ Farba lateksowa do ścian i sufitów
OPIS Wodorozcieńczalna farba lateksowa. Przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej (szpitale- z wyłączeniem ścian wokół umywalek, zlewozmywaków i pomieszczeń wymagających dezynfekcji lub utrzymania aseptyki ścian, szkoły, przedszkola), oraz w zakładach branży spożywczej z wykluczeniem bezpośredniego kontaktu z żywnością. Nadaje malowanej powierzchni eleganckie, matowe, wykończenie. Farba jest odporna na delikatne przemywanie i charakteryzuje się dużą siłą krycia.
PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA Malowanie płyt kartonowo-gipsowych, tynków cementowo-wapiennych, podłoży betonowych, tapet z włókna szklanego oraz zagruntowanego drewna lub metalu. PURE WHITE może być również stosowany do renowacji powierzchni uprzednio malowanych farbami wodorozcieńczalnymi lub alkidowymi.
DANE TECHNICZNE
Kolory Biała
Wydajność Do 14 m²/l przy jednokrotnym malowaniu, zależnie od chłonności podłoża i użytego narzędzia malarskiego.
Nakładanie Pędzel, wałek, natrysk
INSTRUKCJE STOSOWANIA
Malowanie Farba nie wymaga rozcieńczania. Przed malowaniem farbę należy dokładnie wymieszać. Farbę można nakładać pędzlem, wałkiem lub natryskiem jedno-, lub jeśli to konieczne dwukrotnie. Do malowania pędzlem lub natryskiem można rozcieńczyć niewielką ilością wody do wymaganej lepkości.
W przypadku renowacji starych powłok malarskich należy wykonywać malowanie próbne. Uzyskanie pozytywnego wyniku o ostatecznym zastosowaniu produktu.
Limity emisji LZO (EU VOC 2004/42/EC) Kat. A/a. Dopuszczalna zawartość LZO od 2010 r. – 30 g/l. Produkt zawiera poniżej 30 g/l LZO.
BEZPIECZEŃSTWO Farbę przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.Pomieszczenia zamknięte po zastosowaniu farby należy wietrzyć do zaniku zapachu i po tym czasie nadają się do użytkowania. Produkt nie jest sklasyfikowany jako niebezpieczny w myśl Ustawy z 11 stycznia 2001 r. o substancjach i preparatach chemicznych (Dz. U. z 2001 r. nr 11, poz. 84) wraz z późniejszymi zmianami. Karta charakterystyki produktu dostępna na życzenie Klienta. Należy zachować ostrożność, unikać dłuższego kontaktu ze skorą i wydychaniu mgiełki preparatu podczas aplikacji natryskowej. Pure White - karta techniczna

 


Chemix Sp. z o.o.
ul. Torowa 15A
08-110 Siedlce

Copyright © 2013 - Chemix Sp. z o.o.

Wykonanie: SIGNUM Studio Interaktywne